IMGP77891Rugsėjo 4 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje iškilmingai buvo atidaryta Utenos rajono apdovanojimų už pasiekimus įvairiose srityse paroda ir buvo pagerbti Utenos rajonui nusipelnę žmonės, įteikiant jiems Utenos rajono savivaldybės ženkliukus ir mero padėkas. Iš viso apdovanoti buvo 50 įvairių sričių Utenos rajono gyventojų.
Padėkos ir ženkliukai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 20 straipsnio 4 dalimi ir atsižvelgiant į Utenos rajono institucijų pateiktus siūlymus, buvo įteiktas Utenos seniūnijos Pačkėnų kaimo aktyviam gyventojui Vidmandui Adomėnui
už Pačkėnų krašto gražinimą ir visuomeninę veiklą.
Žodinę padėką Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas už Utenos miesto ir rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų, sąžiningą ilgametę profesinę ir visuomeninę veiklą, reikšmingus laimėjimus moksle, kultūroje, sporto ir kitose srityse išreiškė šiems Utenos seniūnijos darbuotojams ir gyventojams:
Rimai Petrošienei, Utenos rajono savivaldybės administracijos Utenos seniūnijos socialinei darbuotojai;
Donatui Račinskui, Utenos rajono Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkui;
Valdemarui Paškoniui, Utenos rajono Utenos seniūnijos Kvyklių seniūnaitijos seniūnaičiui;
Raimondui Katinui, Utenos rajono Utenos seniūnijos aktyviam seniūnijos gyventojui;
Stanislovui Zakarauskui, Utenos rajono Utenos seniūnijos ūkininkui.


Žodinė padėka minėtiems asmenims publikuojama Utenos rajono laikraščiuose „Utenos diena" ir „Utenos apskrities žinios".
Apdovanotuosius Utenos rajono gyventojus sveikino LR Seimo narė Milda Petrauskienė,
linkėdama sėkmės visuose darbuose, pagirdama Utenos rajono savivaldybės vadovus už įžvalgumą, puikų strategavimą ir akylą žvilgsnį į ateitį.
Po apdovanojimų visi buvo pakviesti apžiūrėti Utenos rajono apdovanojimų už pasiekimus įvairiose srityse parodos. Paroda sulaukė didelio apsilankiusiųjų susidomėjimo. Joje galima susipažinti su Utenos rajono savivaldybės administracijos, savivaldybės įmonių, įstaigų, organizacijų, privačių asmenų, verslo įmonių apdovanojimais, gautasi tarptautinėje ir respublikinėje erdvėje.

Joomla templates by a4joomla