52014 m. balandžio 25 dieną  įvyko Vaikutėnų krašto bendruomenės visuotinis ataskaitinis- rinkiminis susirinkimas. Dalyvavo Vaikutėnų gyventojai ir Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Bendruomenės pirmininkė Jūratė Bliuvienė apibendrino dviejų metų darbus, pateikė informaciją apie įvykdytus projektus, supažindino bendruomenę su buhalterine dviejų metų ataskaita, padėkojo tarybos nariams, 2 proc. paramą skyrusiems asmenims ir kitiems aktyviai bendruomenės veikloje dalyvaujantiems žmonėms.
Bendruomenės pirmininku išrinktas Linas Vaitiekėnas. Jis padėkojo už pasitikėjimą ir žadėjo neapvilti vaikutėniškių lūkesčių.


Susirinkimo metu trijų metų kadencijai buvo išrinkta nauja bendruomenės taryba. Tarybą sudaro devyni nariai, t.y. privalomai iš kiekvienos gatvės po vieną atstovą. Į tarybą išrinkti: Vilija Puodžiukienė, Dainius Kamliauskas, Rimutė Sinkevičienė, Laurencija Berniūnienė, Giedrius Mikšys, Bronė Braukylienė, Jūratė Bliuvienė, Vida Korsakienė ir bendruomenės buhalterė Jolanta Gylienė. Bendruomenės finansinei veiklai tikrinti, vienų metų laikotarpiui, buvo renkamas revizorius. Vienbalsiai revizore išrinkta Irena Pašilienė.
Kalbėjo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas.Trumpai apžvelgė ateities planus, atsakė į gyventojų rūpimus klausimus.
Susirinkimo pabaigoje skambėjo Arūno Paškevičiaus atliekami kūriniai.

Informaciją paruošė Jūratė Bliuvienė, nuotraukos Vidos Masiulienės ir Sauliaus Gaižausko

 

Joomla templates by a4joomla