DSC 0097Š. m. birželio 25 dieną VšĮ „Lietuvos tarptautinė žmogaus teisių organizacija" priėmė humanitarinį transportą iš tolimosios gražiosios Šveicarijos, labdaringos organizacijos „Casa Helvetia" vadovaujamos Walter Podolak. Jų organizacija padeda tokioms vargingoms šalims kaip Rumunija ir Ukraina, o šį kartą atkreipė dėmesį į Lietuvą. Transporto iškrovime dalyvavo Jūžintų kaimo bendruomenė (Rokiškio raj.) ir Pačkėnų kaimo bendruomenės atstovai (Utenos seniūnija).
Organizacijos vadovė Jurgita Samoškienė sakė, jog „įdėjome daug pastangų ir darbo, kad šis labdaringas transportas pasiektų Lietuvos atokias ir užmirštas kaimo vietoves ir džiugintų žmones, suteiktų jiems vilties patiems tikėti gražesne ateitimi. Taip pat savo veikla norime paskatinti žmones veikti ir stengtis dėl mažų miestelių, kaimų pagyvėjimo, nes tik kartu, o ne po vieną mes galime nuveikti labai daug savo šalies labui. Dėkojame visiems savanoriams padėjusiems mums ir žinoma mūsų rėmėjams Šveicarijoje".


Už pagalbą iškraunant labdaringąjį transportą, Pačkėnų bendruomenei buvo dovanota dalis labdaros dėžių su drabužiais suaugusiems ir vaikams. Pačkėnų biblioteka gavo 10 šveicariškų porcelianinių lėlių planuojamam lėlių kambariui laisvalaikio centre įrengti. Rugpjūčio mėn. po bibliotekos atostogų, jas galės išvysti ir aplankyti visi norintys.
Nuoširdžiai dėkojame Jurgitai už dovanas, o Pačkėnų bendruomenės narius kviečiame užsukti į laisvalaikio centrą pasirinkti drabužių.

Informacija ir nuotraukos Neringos Matkevičienės

Joomla templates by a4joomla