IMG 9634Kadangi Užgavėnės žiemos palydų šventė, o žiemą reikia palydėti linksmai, riebiai ir sočiai, ir pasipuošus persirengėliais, tai vaikutėniškiai, vaikai ir suaugę, 2016 m. vasario 6 dieną surengė Užgavėnių kaukių parodą - pristatymą. Buvo pristatytos 2015 metų ir 2016 metų pagamintos kaukės, kurias gamino Vilijos Puodžiukienės vadovaujamas ,,Darbščiųjų rankelių" būrelis. 2015 metų kaukės labiau atitiko Užgavėnių herojus, o 2016 metų kaukės jau įvairesnės, nes ir metai kiti, ir oras kitoks, ir vaikų fantazija įvairesnė. Šiais metais buvo ne tik žydukai, čigoniukai seneliukai, bet ir ateivis, vampyras, paršiašunis.
Buvo sukurti tekstai apie kiekvieną kaukės herojų, kuriuos pristatymo metu skaitė Viktorija Dragūnaitė ir Vilija Puodžiukienė. Taip pat buvo renkamos įdomiausios kaukės. Tai atliko komisija, išrinkdama tris pirmas vietas, o salė rinko jiems simpatiškiausią kaukę.
Vakaro vedančioji Goda Raslanaitė supažindino visus žiūrovus ir dalyvius su balsavimo komisijos nariais, tai Karolina, Rokas, Arnas, Rytis, Urtė, Rūta. Balsų skaičiavimo komisijoje dirbo Rūta ir Aldona.
Pirmiausia buvo pristatytos ir vertinamos balais 2015 metų kaukės, tai ,,Mėlynasis siaubukas", „Juodasis velnias", „Blynabaubis", „Didžialūpė", „Baisuoklė", „Kaziūnė", „Piratas", „Gražuolė", „Nei liūtas nei ne" ir „Cukrinukė".


2016 metų kaukės, tai „Tamsos vampyras", „Didžiaausė", „Kietekas", „Žaliūkas", „Paršiašunė", „Šypsenveidė", „Piktąsis velnias", „Šaltukas", „Spalvotis" ir „Ateivis". Susumavus komisijos ir žiūrovų balus, pirmos dvi vietos atiteko kaukėms „Blynabaubis" ir „Kietekas", antra vieta kaukei „Šaltukas", trečia vieta kaukei „Paršiašunė", o salės simpatijas pelnė kaukė „Žaliūkas". Kaukių nugalėtojai ir visi dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir paguodos prizais, kuriuos įteikė laisvalaikio centro specialistė Jūratė Bliuvienė.
Vasario 9 dieną visi rinkosi prie laisvalaikio centro kur buvo kepami blynai, žaidžiami Užgavėnių žaidimai, lašininio ir kanapinio kova, sudeginta Morė, na vienu žodžiu išvijome žiemą iš kiemo bei užsigavėjome. O dabar 46 dienas ramiai lauksime Velykų.

Informacija Jūratės Bliuvienės
Nuotraukos Vidos Masiulienės, Godos Raslanaitės ir Vaivos Tranelienės

Joomla templates by a4joomla