20160311 1405472016 m. kovo 11 d. Biliakiemio laisvalaikio centre vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo šventė. Renginio vedančioji Vidutė Padlipskienė visus pakvietė sugiedoti valstybės himną, o vėliau kalbėjo, kad ši diena yra ir bus visada svarbi šventė, primenanti apie laimėtą nepriklausomybę Tėvynei ir iškovotą geresnę ateitį augančioms Lietuvos kartoms. Šiltus sveikinimo žodžius išsakė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Šventinį koncertą dovanojo Utenos pedagogų senjorų mišrus vokalinis ansamblis „Svaja" (vadovė Adelė Čypienė, akomponavo Simonas Turlo).

 

 

Gražiais žodžiais, jausmingais posmais koncertą vedė ansamblio dalyvė Dalia Mikolaitienė. Mišrus ansamblis susirinkusius džiugino gražiomis ir skambiomis dainomis, o žiūrovai atsidėkojo gausiais aplodismentais. Visus nustebino Simono atliekamos melodijos akordeonu. Nuostabiai gražus koncertas žiūrovams paliko gerus įspūdžius.
Pasibaigus koncertui, ansamblio dalyviams ir jo vadovei Adelei Čypienei, padėkos žodį tarė ir gėles teikė seniūnas Saulius Gaižauskas, o seniūnaitė Violeta Veteikienė dovanojo didelę saldžią dovaną.
Dar ilgai skambėjo dainos ir muzika, dalyviai vaišinosi prie bendro vaišių stalo.

Informacija ir nuotr. Vidutės Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla