vakarasSu bundančia gamta, su paukščių čiulbesiu, su kaitresniais saulės spinduliais balandis atneša ir šventes. Balandžio 23 d. Biliakiemio laisvalaikio centre vyko vakaronė ,,Sveikas, Pavasari" . Vakaronė prasidėjo skambant dainos žodžiams ,, ... Jau seniai taip reikėjo vėl susieit..." , kurią atliko Valdas Žvinys. Gausiai susirinkusius sveikino vakaro vedančioji Vidutė Padlipskienė. Ji kvietė visus pasidžiaugti, nors ir mažais žingsneliais ateinančiu pavasariu, dainos ir šokio sūkuryje. Susirinkusiems smagias dainas dainavo Valdas Žvinys ir šeimyninis duetas - Gintautas Zitikis su žmona Rasa. Muzikantai kvietė žiūrovus kartu dainuoti, linguoti, o norinčius pamiklinti kojas – šokti. Vieni vakaronės dalyviai sukosi šokio ritmu, o kiti vaišinosi prie bendro suneštinų vaišių stalo. Vakaronės eigoje dalyviams reikėjo atlikti įvairių užduočių: nešti lėkštę, bėgti, eiti su bliudais, perlįsti per lanką ir t.t. Nugalėtojų laukė prizai, todėl nuobodžiauti nebuvo kada. Labiausiai visi laukė Biliakiemio laisvalaikio centro dramos mėgėjų pasirodymo.

Jie suvaidino Kazimiero Čiplio – Vijūno vieno veiksmo komediją ,,Užkurio Velykos'' . Vaidino: Raimondas Katinas (Jurgis Dalba, ūkininkas), Vita Kunigėnienė (Domutė, jo žmona), Arvydas Dragūnas (Tadas, Dalbos draugas) ir Valdas Slapšys (Sorelis, žydas). Žiūrovai susikaupę stebėjo, buvo daug juoko, geros nuotaikos, ilgų plojimų ir sveikinimų.
Ilgai skambėjo Valdo Žvinio, Gintauto ir Rasos Zitikių atliekamos dainos, o salėje sukosi poros. Nors ir kaip smagu, bet viskam ateina pabaiga. Vakaro vedančioji Vidutė Padlipskienė nuoširdžiai dėkojo šauniems muzikantams už gražias, smagias dainas ir įteikė saldžias dovanas, o visiems vakaronės dalyviams palinkėjo šilto ir gero pavasario. Visi bendrai sudainavo V. Kernagio dainą ,,Mūsų dienos kaip šventė".
Smagu, kai gausus žmonių būrys atranda noro ir laiko pabūti drauge.

Informacija ir nuotr. Vidutės Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla