popiete„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui-nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais" (Justinas Marcinkevičius).
Vaikutėnų bibliotekoje, nacionalinė bibliotekų savaitė prasidėjo balandžio 23 d. knygų paroda „Knyga mus jungia". Aktyvūs bibliotekos skaitytojai, bendruomenės nariai aplankė parodą, o balandžio 29 dieną, susirinko į popietę-susitikimą „Biblioteka – erdvė bendruomeninei veiklai". Popietės metu pasidalijome savo mintimis, kalbėjome apie perskaitytas knygas, kokių knygų norėtume.
Bibliotekoje kiekvienas gali surasti sau tinkamą knygą. Knygai kaip ir žmogui, reikia dėmesio, pagarbos, o didžiausią pagarbą parodome knygai ją skaitydami.
Susirinkusiems popietės dalyviams, eilėraščius deklamavo, bibliotekos skaitytojas Dominykas Tranelis, kuriam buvo įteiktas prizas.


Bibliotekoje netrūksta skaitytojų, kurie skaito knygas, spaudą. Tarp aktyviausių – I. Lamauskienė, J. Šlektienė, L. Griškevičienė, N. Urbonienė, J. Zazirskienė, G. Zazirskienė, seniūnaitė - J. Bliuvienė, B. Silickienė, A. Kulikauskas, M. Pašilys, A. Kamliauskienė, J. Vilkas, D. Perminienė, L. Kirka, V. ir D.Traneliai, A. Ragėnas, N. ir B. Šinkūnai, A.ir E.Dragunai, A.Urbonas. Geriausiems bibliotekos skaitytojams, įteiktos atminimo dovanėlės.
Ačiū visiems, kurie ateinate,domitės, skaitote ,klausiate ir mes drauge randame atsakymus.

Informacija bibliotekininkės Vidos Masiulienės, nuotraukos Jūratės Bliuvienės ir Vaivos Tranelienės

Joomla templates by a4joomla