1Šventupės bendruomenė su dalykiniais partneriais nuo 2016 m. rugsėjo įgyvendina originalų projektą „Šypsenų slėnis“. Šypsenų slėnis, įsikūręs Šventupės kempinge, kviečia visus įsijungti į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės, kartu su smagiais palinkėjimais, neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus. Kad įdomiau būtų, ši akcija vyksta žaidimo forma, šiek tiek pasivaržant tarp dalyvių grupių. Į akciją kviečiamos įsijungti bendruomenės, mokyklos, savivaldybės, verslo kompanijos, žiniasklaida ir kt. Pakeliavę po Lietuvą, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų visi Seniai Besmegeniai turėtų sugužėti į Šventupę, o iš čia „pasibarstyti“ po įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius vaikų dienos centrus ar globos namus, sveikatos įstaigas bei neįgaliųjų centrus. Jiems gera nuotaika ir nestandartiniai, šilti palinkėjimai būtų išties reikalingi.
Vaikutėnų bendruomenė  įsijungė į šią žiemos akciją. Sulaukė gražuolės Besmegenės iš Utenos vaikų lopšelio darželio „Pasaka“, kurią paskui išvežė į Daugailių seniūnijos Radeikių biblioteką, o Vaikutėnų bendruomenės pagamintą Besmegeniuką, su šiltais linkėjimais, maloniai priėmė Sudeikių seniūnijos Sirutėnų bendruomenė. Ir taip Seniai Besmegeniai keliaus po Lietuvą, kol pasieks „Šypsenų slėnį“, esantį Šventupėje.

Pačkėnų krašto bendruomenė, gavusi Senę Besmegenę iš Sirutėnų bendruomenės taip pat prisidėjo prie projekto „Šypsenų slėnis". Daugiau informacijos Pačkėnų krašto bendruomenės facebook.

Informacija ir nuotraukos Jūratės Bliuvienės, Danos Žigienės

 

Joomla templates by a4joomla