Vaikutenu karaliaiPo ramaus Advento, linksmų Kalėdų šventės ir Naujų metų sutikimo ateina Trijų Karalių –  Kasparo, Merkelio ir Baltazaro – šventė. Šie išminčiai linki dideliems ir mažiems sveikatos, ramybės, gerų darbų ir išminties.
Per pasaulį keliaudami Trys Karaliai sausio 6-tą dieną, 17 val. užsuko ir į Vaikutėnus, nešini dovanomis linkėjimais, šokiais dainomis.
Šiais metais Karalių dovanos buvo ypatingos: Baltazaras (Augustas) atnešė kaimo žmonių norus, viltis ir svajones, Merkelis (Edvinas) atnešė kaimo žmonių linkėjimus kaimo žmonėms (tokių nuoširdžių ir gražių linkėjimų dar niekur neteko girdėti), Kasparas (Paulius) atnešė galimybę parodyti savo išradingumą.
Mūsų vakaras buvo skirtas ne tik Trims Karaliams. Šios gražios šventės metu mes atsisveikinome su eglutėmis ir su mus visus metus globojusiais angelais, sudėję į rankoves kaimo žmonių norus, viltis ir svajones, paleidome į laisvę. Šią garbingą misiją atliko bendruomenės pirmininkas Linas Vaitiekėnas ir daugiausiai Vaikutėnų kaimą 2016 metais garsinusi Laima Zabarauskaitė.


Grįžus į salę, vakaro tęsinį pradėjo Laima Zabarauskaitė savo kurtomis eilėmis, skirtomis Vaikutėnams, angelams ir šventiniam laikotarpiui. Atidarius karaliaus Merkelio atneštą dovaną, ten radome linkėjimus, kuriuos mums raiškai skaitė Ugnė ir Viktorija. Perskaičius penkis linkėjimus buvo daromos pertraukėlės, kurių metu vaikai pristatė savo kurtus angelus, šoko, dainavo, grojo ir skaitė eiles.
Urtė pristatė savo angelą „Dorotėja“, o Rokas Vaškevičius atliko muzikinį kūrinį, Ugnė pristatė savo angelą „Dalia“ ir atliko dainą „angelai“, Goda pristatė angelą „Gabrielius“ ir Augustas perskaitė eilėraštį „Trys Karaliai“, Paulius pristatė angelą „Pijus“, o Urtė padainavo dainą „Boružėlė“, Viktorija pristatė angelą „Kleopatra“ ir vėl saksofonu grojo Rokas. Baigus skaityti linkėjimus, visus su šventėmis pasveikino bendruomenės pirmininkas ir atliko dainą.
Perskaitę linkėjimus ir pasižiūrėję programėlę, žvilgtelėjome į trečiojo karaliaus Kasparo dovaną, o ten saldainiai su užduotimis. Tai buvo nepakartojama - Nijolės Urbonienės šuoliukai, Lauros Berniūnienės daina, burnoje turint saldainį, Bronės Braukylienės kurtas humoristinis ketureilis, Urtės ir jos tėčio Žigelių šešėlių šokis, anekdotai, dainos, linkėjimai ir taip toliau. Vaišinomės arbata, saldumynais. Vakaras buvo labai jaukus ir įdomus.
Labai noriu padėkoti vaikams: Godai, Karolinai, Viktorijai, Ugnei, Linutei, Urtei, Edvinui, Benui, Aisčiui, Pauliui, Augustui už vakaro organizavimą, salės papuošimą, snaigių karpymą. Danutei Braukylaitei už labai skanius sumuštinius, Rimai Vaičekonienei už autorinį angelą, skirtą vikarui Aivarui, Lamai Zabarauskaitei, Audriui Urbonui ir Sigitui Gyliui už salės paruošimą renginiui.

Informacija Vilijos Puodžiukienės, nuotraukos Karolinos Eisinaitės ir Jūratės Bliuvienės

Joomla templates by a4joomla