untitledLabai gražus ir šiltas Šventupės bendruomenės noras sukelti Šypsenų bangą, įtraukia vis daugiau dalyvių. Seniai Besmegeniai su gražiausiais linkėjimais keliauja iš vienų namų į kitus. Planuotas senių suvažiavimas atidėtas vėlesniam laikui, kadangi buvo daug prašymų pratęsti akciją.
Mes gavome senį iš Sirutėnų bendruomenės, kurį nuoširdžiai įteikėme Klykių bendruomenės atstovams, iš ten senis išvyko į Tauragnus, o Klykių moterų sukurtas senis išvyko į Kirdeikius.
Mūsų bendruomenės moterų sukurtas seneliukas išvyko į Utenos lopšelio-darželio ,,Želmenėlis“ priešmokyklinukų grupę, iš ten nukeliavo pas kaimynus, vyresniųjų darželinukų A ir B grupes.
Internete, Facebook paskyroje net kelias savaites vyko patiktukų dėliojimo konkursas. Iš pradžių buvome ir antroje ir ketvirtoje, paskui užkopėme į trečią vietą, surinkę 120 patiktukų.
Iš pradžių surinkusiam daugiausiai patiktukų buvo pažadėta kelionė į Europos parlamentą, Strasbūrą, kurią dovanoja Europos parlamento narys Zigmas Balčytis. Vėliau buvo paskelbta, kad vienam keliautu nuobodu, todėl apdovanojo ir antrąją vietą užėmusiam seniui ir paskutinę dieną siurprizas-kelione apdovanojama ir trečioji vieta. Todėl dabar į Strasbūrą keliaus net trys Šypsenų bangos dalyviai, tame tarpe ir mūsų bendruomenės atstovas. Taip visai netikėtai dalyvaudami Senių Besmegenių bangoje, gavome tokį nuostabų prizą. Dabar laukiam tolimesnių senių kelionių ir jų suvažiavimo Šventupėje.

Informacija ir nuotraukos Danos Žigienės

Joomla templates by a4joomla