20170224 205949Sudeikių daugiafunkcis centras jau ketvirtus metus organizuoja vestuvinių muzikantų „vakarušką“, kur savo žanrą, stilių publikai pristato eilė vestuvinių muzikantų grupių ir solistų iš visos Lietuvos kampelių.
„Per pastaruosius metus „vakaruškos'' taip išpopuliarėjo, kad „nebesutelpa“ laike ir jau taip gavosi, kad metai keturi, o vakaruška šešta“,- taip kalbėjo į sceną užlipusi Sudeikių daugiafunkcio centro direktorė, renginio mecenatė Vilma Petrulienė.
Sudeikių, Sirutėnų, Radeikių, o šiemet ir Pačkėnų krašto publika atėjo ne tik pasiklausyti, bet ir pasišokti trijų valandų linksmos muzikos maratone. Sausakimšoje salėje netrūko gerų emocijų, o muzikantai keitė vieni kitus. Renginio vedėjas Valdas Laurinavičius džiaugėsi, kad erdvi salė gali talpinti visus norinčius šokti ir ragino prisidėti prie Pačkėnų krašto bendruomenės iniciatyvos aukoti pinigėlius ir paremti sportuojantį jaunimą.
Vakaro metu grojo ir dainavo: „Basi ant slenksčio“, vad. Gintaras Šuminas (Utena), „Du kaubojai“ (Utena), grupė „Etiudas“ (Marijampolė), vokalistas Linas Jakštys (Utena), Virgis ir Vytenis (Ukmergė), grupė „Fortūna“ (Utena), Vitalijus Gaulė (Molėtai).
Kad vyktų 2017 m. „vakaruška“ būtent Pačkėnuose daug pastangų įdėjo Pačkėnų bendruomenės pirmininkė Dana Žigienė. Ji kartu su laisvalaikio c. specialiste Loreta Mikalauskiene pasibaigus „vakaruškai“ pakvietė visus muzikantus į sceną ir padėkojo už suteiktą šventę mūsų kaimui ir visiems čia susirinkusiems. Visiems muzikantams ir vakaro rengėjams įteikė padėkos raštus ir tradicinius saldžius obuolinius sūrius.
Renginio šeimininkai dėkoja Sudeikių daugiafunkcio centro direktorei Vilmai Petrulienei už suteiktą galimybę surengti „vakarušką" Pačkėnuose, visiems atvykusiems kolektyvams, renginio organizatoriui ir programos ašiai - Gintarui Šuminui, renginio vedėjui - Valdui Laurinavičiui, aptarnaujančiam personalui: garso operatoriams - Juozui Kvykliui ir Vaidui Indrašiui, apšvietėjui - Gintautui Zitikiui.
Pačkėnų renginio rėmėjai: Pačkėnų krašto bendruomenė, seniūnas Saulius Gaižauskas, Aušra Glaskienė, Genė Adomėnienė, Loreta Mikalauskienė.
Vakaro metu buvo suaukota 113,47 eurų už kuriuos bus nupirktas sportinis inventorius.

Informacija Loretos Mikalauskienės, nuotraukos Loretos Mikalauskienės ir Vytauto Ridiko

Joomla templates by a4joomla