ProtaiBalandžio mėnesio paskutinė savaitė minima  nacionaline bibliotekų savaite. Visą savaitę Vaikutėnų bibliotekoje vyko literatūrinė paroda „Senos knygos, geros knygos“, skirta Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti. Užbaigiant savaitę, jau tapo tradicija pagerbti Geriausius skaitytojus ir aktyviausius lankytojus. O geriausių, aktyviausių skaitytojų ir lankytojų turime, tai Irena Lamauskienė, Laimutė Griškevičienė, Angelė Kamliauskienė, Danutė Perminienė, Aldona Vaitiekėnienė, Laimutis Kirka, Jūratė Zazirskienė, Genė Zazirskienė, Remigijus Zazirskas, Agnius Kulikauskas, Algis Ragėnas, Nijolė ir Balys Šinkūnai, Birutė Silickienė, Gabija Lamauskaitė, Jonas Vilkas, Vilija Puodžiukienė, Jūratė Bliuvienė. Iš vaikų: Edvinas ir Augustas Dragūnai, Linutė Lingytė, Aistis Urbonas, Kotryna Cibulskytė ir Kernius Cibulskis, ir kt. Paminėti patys pačiausi ir atvykusiems į renginį prie arbatos ir saldaus stalo atsidėkota atminimo dovanėlėmis.

Bibliotekininkė palinkėjo neapleisti skaitymo, geriausiais skaitytojais ir lankytojais būti 2018 metais, ir skaityti tik pačias geriausias knygas.

Tęsiant renginį, laisvalaikio salėje organizuotas žaidimas „Protų mūšis“ susilaukė susidomėjimo. Susibūrė trys komandos. Protų mūšio klausimyną sukūrė aktyvi bendruomenės narė Laima Zabarauskaitė, o bibliotekos vedėja papildė. Klausimyno tema: Vaikutėnai ir žmonės. Džiugu, kad susirinko nemažai protingų gyventojų ir viso renginio metu gerą nuotaiką vainikavo kova dėl nugalėtojo vardo. Bendroje įskaitoje surinkusi 29 taškus komanda „Gudručiai“, kapitonė Laurencija Berniūnienė, aplenkė komandą „Trijulė“ (28 taškai), kapitonė Nijolė Urbonienė ir komandą „Vilkai“ (27 taškai), kapitonas Jonas Vilkas.
Komanda „Gudručiai“ (Irena Lamauskienė, Rimutė Sinkevičienė, Laurencija Berniūnienė ir Audrius Urbonas).
Komanda „Trijulė“ (Goda Raslanaitė, Nijolė Urbonienė ir Valdas Lamauskas).
Komanda „Vilkai“ (Ugnė Vaitiekėnaitė, Lilija Mickonienė, Jūratė Zazirskienė ir Jonas Vilkas).
Komisija: Vilija Puodžiukienė, Aldona Zabarauskaitė, Vida Masiulienė ir Jūratė Bliuvienė.
Pasveikinome nugalėtojus ir tikimės susitikti kituose mūsų renginiuose!

Informacija Vidos Masiulienės, nuotraukos Jūratės Bliuvienės

 

Joomla templates by a4joomla