1Šiais metais prie Vaikutėnų šventinės programos prisidėjo ir „Darbščiųjų rankelių“ būrelio vaikai.
Berniukai sukūrė kompoziciją „Kirmėlė“. Benas Jankauskas, Paulius Vaitiekėnas ir Rokas Vaškevičius karpė metalinį tinklą, vyniojo, raišiojo ir lankstė rutulius, jiems padėjo Edvinas ir Augustas Dragūnai. Mažosios mergaitės Urtė ir Marta Mašanauskaitės bei Urtė Žigelytė papuošė gėlėmis. „Kirmėlė“ atrodė įspūdingai.
Mūsų didžiosios mergaitės kūrė vasarinių suknelių kolekciją. Darbas prasidėjo prieš du mėnesius, kai pradėjome piešti modelius.
Gaila, kad mūsų neparėmė trikotažo įmonė ir net nesugebėjo informuoti, kad nepagelbės nei medžiagomis, nei dažais, nors du kartus rašėme prašymą. Palaukę mėnesį, planuotą kolekciją teko keisti ir piešinius ne piešti, o siūti aplikacijas bei gaminti gėles. Belaukiant, pritrūkome laiko ir vietoj dvidešimt penkių suknelių pasiuvome dvidešimt, bet rezultatu esame patenkintos. Kaip sakoma: nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Kolekciją kūrė Goda Raslanaitė (6 modeliai) Karolina Eisinaitė (5 modeliai) ir Ugnė Vaitiekėnaitė (9 modeliai). Ačiū mergaitėms už labai įdomią kolekciją, kuri visus sužavėjo. Mergaitėms buvo įteiktos padėkos ir dovanos, kurias paruošė Asta Gylytė.


Kadangi šiais metais mūsų bendruomenė dalyvauja projekte - konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ bendraujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, tai ir suknelių papuošimuose buvo panaudota atšvaitinė medžiaga. Mūsų pasirodymo pradžią ir pabaigą paįvairino Pauliaus Vaitiekėno saksafonu atliekami muzikiniai kūriniai. Labai ačiū mūsų dizainerėms ir mūsų mergaitėms, kurios labai gražiai demonstravo sukneles, tai: Linutei Lingytei, Marijai ir Kotrynai Korsakaitėms, Urtei ir Ainei Žigelytėms, Urtei ir Martai Mašanauskaitėms, Elijai Gylytei, Dominykai, Danielei ir Evelinai Seibutytėms, Gabrielei Kaleckaitei, Austėjai Varnaitei, Livijai Trakelytei ir Kamilei Ginaitytei. Visiems dalyvavusiems, mūsų programėlėje, berniukams ir mergaitėms Jūratė, Vida ir Vilija suorganizavo ekskursiją. Aplankėme triušiukų slėnį. Apie išvyką skaitykite kitame straipsnyje.

Informacija Vilijos Puodžiukienės, nuotraukos Rimos Vaičekonienės

Joomla templates by a4joomla