Print

20171018„Gamta – vienas galingiausių žmogaus auklėjimo veiksnių ir kruopščiausias auklėjimas be šito veiksnio visuomet bus sausas, vienpusis, nemaloniai dirbtinis. (K. Ušinskis)“
Spalio 14 dieną vaikai ir jų tėveliai, bei bendruomenės nariai rinkosi į Vaikutėnų laisvalaikio centrą užbaigti projekto „ Nuo sėklos iki vaisiaus“.
Pažintinio – edukacinio projekto metu „Darže - darželyje“ sodinome ir sėjome daržoves ir gėles, laistėme, ravėjome, pikiavome, o atėjus rudeniui atėjo ir laikas pasidžiaugti darbo rezultatais.
Kadangi šių metų vasara buvo labai nedėkinga augalų auginimui, tai ir mums ne viską pavyko užauginti. Bet labai džiaugiamės gražiai užaugusiais ir puošusiais „Daržą - darželį“ kopūstais, salotomis, svogūnais, pupele, mairūnu ir aišku didžiaisiais moliūgais prie kurių netgi fotografavomės.


Projektas baigėsi! Atėjo laikas pasidžiaugti derliumi, o pasidžiaugus išsivirti daržovių sriubą.
Pjaustyti daržoves buvo patikėta vyresnėms mergaitėms: Karolinai, Gabijai, Linutei ir Dominykai, o joms talkino mažosios mergaitės, tai Džesmilė, Danielė, Marta, Urtė, Elija. Atsakingiausią darbą, skaniai išvirti sriubą, sutiko Vida Masiulienė. Kol sriuba virė, žaidėme įvairius žaidimus, vyko viktorina apie darbus „Darže - darželyje“. Į daugiausiai viktorinos klausimų atsakė Augustas, Elija su Edenu, padedant močiutei Jolantai. Jiems ir atiteko daugiausiai saldumynų. Pasibaigus žaidimams, sėdome valgyti sriubą, kuri buvo labai skani, daug kas prašė pakartoti.
Popietę praleidome įdomiai ir turiningai. Džiaugiamės šiuo projektu ir laukiame tęsinio kitą vasarą. Tikimės kad bus dar geriau. Ačiū visiems dalyvavusiems.

 

Daugiau nuotraukų iš šventės žiūrėkite:
https://www.facebook.com/vaikutenai

Informacija Vilijos Puodžiukienės, nuotraukos Vidos Masiulienės ir Jūratės Bliuvienės