Adventiniai vainikaiAdvento vainikas – tai himnas gamtai, kuri atgyja, kai atrodo, jog viskas turėtų numirti... ... tai himnas šviesai, kuri nugali tamsą... ... tai himnas Kristui, tikrajai šviesai, kuri ateina nugalėti blogio ir mirties...

„Darbščiųjų rankelių“ būrelio vaikai, belaukdami Advento, gamino adventinius vainikus, kad prasidėjus adventinei savaitei jau turėtų kuo pasipuošti namus ir kur sustatyti keturias žvakutes, kurias nuo gruodžio 3 dienos, sekmadieniais, reiks po vieną uždegti. Vainikų pagamino labai daug, net keturiasdešimt devynis, iš kurių šeši vainikai buvo pagaminti bendruomenės moterų: Laimos ir Aldonos Zabarauskaičių, Jolantos Gylienės, Rimutės Sinkevičienės, Vilmos Ruzgienės bei Vilijos Puodžiukienės. Vainikus, lapkričio 23 dieną, priešadventinės popietės metu, pašventino Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios kunigai Kęstutis Palepšys ir Vilius Valionis. Po pašventinimo vainikai įgavo dar didesnę vertę.


Visą savaitę, nuo 21 dienos iki 25 dienos, vyko paroda, kurią aplankė šešiasdešimt žmonių. Jie išrinko penkiolika gražiausių vainikų dėl kurių buvo varžomasi aukcione. Aukcionas vyko lapkričio 25 dieną. Žmonių, norinčių įsigyti vainikus, susirinko netikėtai daug. Aukcionas vyko įdomiai ir labai audringai. Brangiausiai parduotas vainikas – Godos Raslanaitės „Kalėdinė pasaka“, nors ir kiti nedaug tenusileido. Kuriems nepavyko įsigyti vainiko aukcione, pirko iš pačių vaikų. Visus vainikus greitai ir lengvai pardavėme, nors ne visiems norintiems užteko, todėl gavome daug prašymų, kad ir kitais metais organizuotumėme adventinių vainikų prekybą.
Labai džiaugiamės surinktais pinigėliais, už kuriuos galėsime įsigyti reikalingų priemonių ir gaminti kalėdinius žaisliukus bei puošmenas, kuriomis prekiausime Kalėdinėje mugėje 2017 m. gruodžio 16 d. bei prakartėlių parodos metu Pačkėnuose.
Visiems dalyvavusiems ir pirkusiems mūsų gamintus adventinius vainikus tariame nuoširdų AČIŪ. Taip pat ačiū seniūnui Sauliui Gaižauskui už labai skanų tortą, ir Rimai Vaičekonienei už labai gražias adventinių vainikų nuotraukas.
Būrelio „Darbščiosios rankelės“ vaikai ir vadovė Vilija
Renginio nuotraukos Jūratės Bliuvienės


Daugiau nuotraukų facebook paskyroje

Joomla templates by a4joomla