Salės sportinių užsiėmimų sezono uždarymas BiliakiemyjeBiliakiemio administracinio centro salėje jau ne vienerius metus nuo rudens iki pavasario vyksta sportiniai užsiėmimai. Visi norintys gali žaisti stalo tenisą, rankos taiklumą išbandyti smiginio strėlių mėtime ir lavinti mąstymą prie šaškių lentos.
Kovo 21 d. sporto mėgėjai Antanas Padlipskas ir Raimondas Katinas suorganizavo sportinių žaidinių sezono uždarymą. Grupė jaunimo pasiskirstė į tris komandas - Masiulių šeimos komanda (Simona, Dominykas ir Antanas Masiuliai), Biliakiemio komandos garbę gynė Monika Masiulytė, Deimantas Žalnierius ir Aurimas Židonis, Puodžių komandos sudėtyje - įvairaus amžiaus jaunimas (Tadas Valaitis, Lukas Garunkštis, Lukas Barkus ir Mindaugas Čižauskas). Komandos varžėsi tarpusavyje stalo teniso, smiginio ir šaškių sportinėse rungtyse.


2014 03 25 Po atkalių kovų nugalėtojais tapo Biliakiemio komandos dalyviai. Jiems atiteko taurė ir diplomas. Komandoms, pasidalinusimos antra ir trečia vietomis, įteikti diplomai. Šiose varžybose pralaimėjusių nebuvo. Aktyvi sporto renginių dalyvė Zita Katinienė jaunimui dovanojo saldžiąją dovaną – tortą.
Nuo jaunimo neatsiliko ir suaugusiųjų grupė. Jie varžėsi individualiose stalo teniso varžybose. Jose nugalėtojais tapo Zita Katinienė, Arvydas Dragūnas ir Valdas Slapšys. Visiems nugalėtojams įteikti medaliai ir diplomai. Sporto mėgėjai džiaugėsi smagiai ir naudingai praleistu lasivalaikiu.

Informacija ir nuotraukos V.Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla