Spausdinti

20180425Saskes2018 m. balandžio 20 d. Biliakiemio laisvalaikio centre vyko šaškių turnyras Utenos seniūnijos bendruomenės taurei laimėti. Jėgas prie šaškių lentų išbandė šaškininkai iš Daugailių – Antanas Stundžėnas, Mantvydas Balčiūnas ir Viktoras Dambrauskas. Taip pat dalyvavo kuktiškiečiai Osvaldas Merkys, Vidutė Merkienė, Sigitas Rauktys, Jurgis Krūminis ir Utenos seniūnijos žaidėjai – Raimondas Katinas, Valdas Slapšys (Mockėnai), Antanas Padlipskas, Justina Masiulytė ir Eimantas Lavinskas (Biliakiemis). Vyko draugiškos individualios šaškių varžybos. Joms teisėjavo Utenos seniūnijos sporto koordinatorius Giedrius Mikšys. Susumavus visus taškus turnyro nugalėtoju tapo kuktiškietis Osvaldas Merkys, surinkęs 8.5 taško, o nuo jo tik puse taško atsiliko Mantvydas Balčiūnas (Daugailiai), kuriam atiteko antroji vieta. Trečią vietą užėmė Valdas Slapšys. Moterų tarpe pirmą vietą iškovojo Justina Masiulytė, antroji vieta atiteko Vidutei Merkienei. Nugalėtojams įteikta taurė ir medaliai. Visi puikiai žaidė ir patyrė daug gerų emocijų, vaišinosi karšta kava ir saldumynais.
Šaškių turnyru baigėme kiekvieną penktadienį vykusius sporto užsiėmimus. Visiems nuoširdžiai dėkojame ir sporto mėgėjų laisvalaikio salėje lauksime sekantį sezoną.

Informacija ir nuotr. Vidutės Padlipskienės Daugiau nuotraukų Utenos seniūnijos fasebook.