UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS UTENOS SENIŪNIJA
Adresas: Utenio a. 4, 28503, Utena.
Tel.: +370 389 61 648, +370 389 61 649,
el.p. saulius.gaizauskas@utena.lt,
filialo kodas 188705452


 

 

Pačkėnų krašto bendruomenės moterys ir merginos jau trečius metus renkasi į laisvalaikio centro sporto salę, kur daro mankštas, kurios tik iš dalies pagerina bendrą savijautą. Mankštos buvo vedamos pasitelkus kompiuterinę programą, (pagal poreikį išsirenkame pratimų kompleksą ir atliekama žiūrint vaizdo medžiagą). Tas žinoma neatstoja gyvo trenerio, kuris mato kam reikia pasitempti ir kokie pratimai vieniems ar kitiems yra tikslingesni.
Todėl šiais metais spalio-gruodžio mėn., gavus finansavimą iš savivaldybės, vykdėme projektą „Sveikame kūne-sveika siela“ ir organizavome jogos užsiėmimus, kuriuos vedė trenerė Kristina Mameniškytė.
Didžiausia Jogos nauda sveikatai yra proto, kūno, dvasios susijungimas ir pusiausvyra, kuri ir yra be galo reikalinga žmogui.
Trijų mėnesių bėgyje Jogos treniruočių metu 2 kartus į savaitę, po 1 val. 30 min. (viso 20 užsiėmimų) visi norintys išmoko Jogos pratimų ir kaip reikia dirbti su savimi, kad pasiekti optimalų rezultatą.
Į Jogos treniruotes užsiregistravo moterys ir merginos nuo 14 iki 60 metų amžiaus.
Treniruočių metu dalyviai pažino ir susipažino su jogos filosofija, mokėsi kaip mažinti sveikatą žalojančios elgsenos paplitimą, išmoko teisingo kvėpavimo.
Treniruotėse buvo skatinamas fizinis aktyvumas – lankstumas ir judesio lengvumas.
Pratimų pagalba išmokome kontroliuoti raumenų tonusą, kas padeda išlaikyti kūno formas ir suteikia jėgos kasdieniai veiklai.
Labai patiko pratimai stabilizuojantys pusiausvyrą, padedantys sutelkti dėmesį. Šie pratimai grąžina organizmui energiją.
Pasibaigus projektui, nutarėme sportuoti ir toliau. Tad jei turite noro, prašom jungtis prie mūsų, užsiėmimai vyksta pirmadieniais 17.30 val.

Informacija ir nuotraukos Danos Žigienės

Joomla templates by a4joomla