Spausdinti

2020 06 05 TinklinisKarantinui švelnėjant atsinaujino 2020 metų Utenos seniūnijų sporto žaidynių varžybos. Vyko tinklinio ir futbolo varžybos. Moterų tinklinio varžybose trims komandoms surinkus vienodai taškų, žaidynių nugalėtojomis tapo Leliūnų seniūnijos komanda, kurios garbę gynė Otilija Juozelskienė, Erika Jancevičienė, Inga Valuntė. Antros liko Tauragnų seniūnijos ir trečios Užpalių seniūnijos tinklininkės.

Vyrų tarpe pirmąją vietą iškovojo Vyžuonų seniūnijos komanda, kuriai atstovavo Bronius Baravykas, Dalius Balaišis, Algirdas Balaišis, Mindaugas Turauskas, antri Utenos seniūnijos tinklininkai ir treti Daugailių.

Futbolo varžybose po atkaklios kovos laimėjo Sudeikių seniūnija, kurioje žaidė Dalius Drebulis, Lukas Masiulis, Ramūnas Paškevičius, Ramūnas Bulka, Alfredas Samuolis, Marius Andrijauskas, Saulius Auškalnis. Antri buvo Leliūnų ir treti Daugailių futbolininkai.

Seniūnijų sporto žaidynėse, likus krepšinio ir virvės traukimo varžybomis, pirmoje grupėje pirmauja Leliūnų seniūnija (43 taškai), antroje grupėje  Daugailių seniūnija (25 taškai).

Utenos daugiafunkcinio sporto centro informacija, Jono Vilko nuotraukos.