Spausdinti

2020 08 17 bendra2020 m. rugpjūčio 15 d. Biliakiemio sporto aikštyne vyko jau tradicija tapusios kasmetinės sporto varžybos. Krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo Vaikutėnų ir Biliakiemio komandos. Nugalėtojais tapo Vaikutėnų komandos krepšininkai Benas Jankauskas, Deividas Meidus, Giedrius Nariūnas ir Andrius Ruzgas, o antroje vietoje Biliakiemio krepšininkai Rytis Čepėnas, Deimantas Žalnierius, Evaldas Žalnierius ir Mindaugas Čižauskas. Varžyboms teisėjavo teisėjas Rimvydas Vaitkus. Tinklinio varžybose dalyvavo Mockėnų, Biliakiemio ir Vaikutėnų komandos. Po įnirtingų kovų pirmą vietą iškovojo Biliakiemio komandos tinklininkai, antra vieta atiteko Vaikutėnų komandos žaidėjams, o trečioje vietoje Mockėnų komandos tinklininkai Valdas Slapšys, Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas ir Ričerdas Pundzius. Varžyboms teisėjavo Gintaras Trimonis ir Antanas Padlipskas. Po to vyko  tritaškių metimo varžybos.  Jėgas bandė aštuoni dalyviai. Šioje rungtyje taikliausias buvo ir nugalėtoju tapo Giedrius Nariūnas, antroje vietoje Andrius Ruzgas, trečioje vietoje Deimantas Žalnierius. Biliakiemio laisvalaikio centre vyko individualios smiginio varžybos. Akies taiklumą išbandė penkiolika dalyvių. Taikliausias buvo ir pirmą vietą iškovojo Gintaras Trimonis, antroje vietoje Laima Stasiulionienė, o trečioje vietoje Arvydas Dragūnas. Pasibaigus varžyboms visus varžybų dalyvius sveikino ir varžybų prizininkams taures, medalius įteikė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas.