Spausdinti

2021 07 26 BendraKrepšinio ir virvės traukimo varžybomis baigėsi 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės.

Krepšinio veteranų grupėje pirmąją vietą iškovojo Užpalių seniūnijos krepšininkai (Tadas Vaškelis, Remigijus Glinskas, Paulius Tarvydas, Tomas Šileikis), antri buvo Kuktiškių ir treti Utenos seniūnijų atstovai.

Vyrų krepšinio varžybose antri metai iš eilės nenugalimi buvo Saldutiškio seniūnijos krepšininkai (Remigijus Guiga, Ignas Jackevičius, Laurynas Rudis), antri Leliūnų seniūnijos sportininkai iri treti Daugailių seniūnija.

Moterų tarpe nugalėjo Leliūnų seniūnija (Ugnė Kučinskaitė, Eidvylė Gasiulytė, Monika Viburytė, Indrė Gasiulytė).

Stipriausi rajono vyrai dalyvavo virvės traukimo varžybose. Čia nenugalimi buvo leliūniškiai: Mantas Narbutas, Andrius Girčys, Mindaugas Romančiukas, Giedrius Sinica, Ramūnas Zidulis, Gintaras Savičenko ir Valdas Juodka, kurie nugalėtojais tampa jau eilę metų. Antri buvo tauragniškiai ir treti Daugailių seniūnijos stipruoliai.

Seniūnų dvikovės varžybose nugalėjo Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė ir Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas.

Susumavus 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių kompleksinės įskaitos rezultatus „A“ grupėje nugalėjo Leliūnų seniūnija- 52 tšk. (seniūnas Renaldas Būga, sporto organizatorius Vytautas Kirka), antri Utenos seniūnija - 41 tšk. (seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto organizatorius Jonas Vilkas) ir treti Užpalių seniūnija- 39 tšk. (seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis).

„B“ grupėje nugalėjo Saldutiškio seniūnija 25 taškai (seniūnas Bronius Šliogeris, sporto organizatorė Reda Šliogerienė), antri su 24 taškais Tauragnų seniūnijos sportininkai (seniūnas Alvydas Danauskas, sporto organizatorė Jūratė Šinkūnienė), treti Kuktiškių seniūnija (24 tšk.) (seniūnas Aistis Kukutis, sporto organizatorius Sigitas Rauktys).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės taurėmis ir diplomais.