FB IMG 1648473554667Prasidėjo 2022 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti rajono seniūnijose kūno kultūrą ir sportą, išaiškinti aktyviausias ir stipriausias rajono seniūnijas.

Smiginio varžybose, kuriose dalyvavo visos rajono seniūnijos, pateikė pirmąją varžybų staigmeną, kur nuolatiniai šios rungties nugalėtojai Utenos seniūnijos sportininkai liko treti (1053 tšk.), antri buvo Sudeikių seniūnija (1056 tšk.), o žaidynių nugalėtojais tapo Saldutiškio seniūnija (1149 taškai). Žaidynių nugalėtojais tapo Faustas Slesoriūnas, Gintaras Šutinys ir Asta Sinicinaitė. Asmeninėje įskaitoje taikliausi buvo Saldutiškio atstovai Asta Sinicinaitė (431 tšk.) ir Faustas Slesoriūnas (416 tšk.).

Šachmatų varžybose pirmąją vietą iškovojo Leliūnų seniūnijos šachmatininkai (Robertas Bubnys, Vytautas Kirka, Vida Stropienė), antri buvo Saldutiškio (Viktoras Stundžia, Stanislovas Stundžia, Rugilė Stundžaitė), treti Užpalių šachmatininkai (Stanislovas Pabrėža, Arūnas Poškevičius, Lina Visockienė).

Po dviejų rungčių Utenos rajono seniūnijų žaidynių kompleksinėje įskaitoje pirmauja Saldutiškio seniūnijos atstovai.