2014 m. kovo 11 d. Sportinės varžybos Biliakiemyje2014 m. kovo 11-ąją, Biliakiemio administracinio centro salėje, vyko sportinės varžybos skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sportinių varžybų iniciatoriai Antanas Padlipskas, Raimondas Katinas ir Arvydas Dragūnas sukvietė sporto mėgėjus į varžybas iš Biliakiemio, Mockėnų, Vaikutėnų ir kitų seniūnijos kaimų.

Prieš pradedant sportines varžybas, visi sugiedojo Lietuvos himną, sveikinimo žodį tarė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkas Donatas Račinskas, kurie dalyviams linkėjo sėkmės ir gerų rezultatų.
Sporto varžybų dalyviai varžėsi smiginio, šaškių ir stalo teniso sportinėse rungtyse. Jose dalyvavo keturios komandos: Biliakiemio jungtinė komanda: Arvydas Dragūnas, Saulius Ašvydis, Monika Masiulytė ir Antanas Padlipskas, gausi Vaikutėnų komanda: Dainius Kamliauskas, Laima Zabarauskaitė, Artūras Vilkas, Darius Juška, Lukas Vaškevičius, Indrė Mikšytė ir Stasys Ivonis, 

Mockėnų komandoje priešininkus įveikti buvo pasiruošę Zita Katinienė, Raimondas Katinas, Ričerdas Pundzius ir Valdas Slapšys. Varžybose aktyviai dalyvavo Biliakiemio jaunimo komanda, tai Rytis Čepėnas, Dominykas Masiulis, Simona Masiulytė ir Aurimas Židonis.
Po azartiškų sportinių kovų susumavus rezultatus, nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus teikė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkas Donatas Račinskas ir Raimondas Katinas, kurio dėka rastas rėmėjas - Utenos laisvalaikio pramogų centras ABU, įsteigęs tris prizus – kuponus.

Įvertinus komandas atskirose sporto rungtyse, paaiškėjo, kad: smiginio varžybose pirma vieta atiteko Biliakiemio jaunimo komandai, antra vieta - Biliakiemio jungtinei komandai, o trečia vieta - Vaikutėnų komandai. Šaškių turnyre sėkmė lydėjo Mockėnų komandą, antra vieta atiteko Biliakiemio jungtinei komandai, o treti – Vaikutėnų komanda. Stalo teniso varžybose pirmąją vietą iškovojo Mockėnų komanda, antra vieta Vaikutėnų komandai ir trečioji atiteko Biliakiemio jungtinei komandai.
Komandoms užėmusioms pirmas vietas įteikti diplomai ir  laisvalaikio pramogų centro kuponai. Vienas iš kuponų buvo įteiktas ir sportinių varžybų organizatoriams.
Susumavus visų sportinių rungčių rezultatus, komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo ir apdovanoti taure bei diplomu Mockėnų komanda, antros vietos laimėtojai Biliakiemio jungtinei komandai ir trečios vietos Vaikutėnų komandai atiteko diplomai. Biliakiemio jaunimo komandai įteikta padėka už aktyvų dalyvavimą. Džiugu, kad atsiranda norinčių dalyvauti tokiose sportinėse varžybose ir kovoti dėl pergalių.

Joomla templates by a4joomla