Spausdinti

12041Praėjusiais metais prasidėjusime Utenos rajono krepšinio turnyre Mero taurei laimėti dalyvavo 18 komandų, į finalinį etapą pateko keturios komandos. Atkakliose pusfinalio rungtinėse „Policijos" komanda rezultatu 84:78 įveikė „Užpalių" komandą, o jaunieji DSC - Juventus krepšininkai rezultatu 121:84 sutriuškino komandą „Vaikutėnai" - vienintelę rajono II lygos komandą, patekusią į ketvertuką.
Finalinėse varžybose „Policijos" krepšininkai, laimėjo finalines varžybas kovoje su DSC - Juventus komanda (89:88) ir iškovojo Utenos rajono savivaldybės mero pereinamąją taurę ir aukso medalius. Dėl III- IV vietų rugėsi „Užpalių" ir „Vaikutėnų" komandos. Atkakli kova vyko tris kėlinius ir tik ketvirtame kėlinyje užpaliečiams pavyko įrodyti savo pranašumą ir įveikti varžovus rezultatu 94:78. Utenos seniūnija didžiuojasi „Vaikutėnų" komanda, iškovojusia ketvirtą vietą, linki sėkmės 2015 metų Utenos seniūnijų sporto žaidynėse.

Utenos seniūnijos administracijos informacija, Giedriaus Mikšio varžybų nuotraukos