Spausdinti

2015 m. vasario 28 d. prasidėjo 2015 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą rajono kaimo gyventojų tarpe, įtraukti jaunimą ir paauglius į turiningą laisvalaikio praleidimą, išaiškinti geriausias seniūnijas ir komandas, kurios atstovaus rajoną respublikinėse varžybose.
Pirmieji seniūnijų žaidynes pradėjo smiginio atstovai. Varžybose dalyvavo visos devynios rajono seniūnijos. Pirmąją vietą iškovojo Daugailių seniūnija (Giedrė Eimutienė, Aivaras Švilpa, Romas Kanapka), antri buvo leliūniškiai (Irma Maigienė, Darius Želvys, Vytautas Kirka) ir treti vyžuoniškiai (Gerda Bikelytė, Audrius Remeikis, Algirdas Balaišis). Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi tauragniškei Danguolei Grabauskienei (354 taškai) ir daugailiškiui Aivarui Švilpai (525 taškai).
Šaškių varžybose dalyvavo aštuonios seniūnijos. Atkaklią kovą prie šaškių lentos laimėjo Leliūnų seniūnija (Genovaitė Žemčiugova, Darius Želvys, Vytautas Kirka), antri - Utenos seniūnijos (Monika Masiulytė, Raimondas Katinas, Giedrius Mikšys) ir treti Kuktiškių atstovai (Vidutė Merkienė, Osvaldas Merkys, Sigitas Rauktys).
Kovo 14 d. prie šachmatų lentų susitiko aštuonių seniūnijų komandos. Atkaklią kovą vieno taško skirtumu laimėjo Užpalių seniūnija, kurios garbę ginė Lina Visockienė, Stanislovas Pabriežas, Šamilis Gainanovas, antri buvo Sudeikių (Angelė Dikmonienė, Aurimas Dikmonas, Arūnas Paškevičius) ir treti Tauragnų seniūnijos atstovai (Regina Rusakevičienė, Žymantas Trimonis ir Vaidas Petrauskas).

Stalo teniso varžybose po atkaklios kovos seniūnijų žaidynių nugalėtojais pirmą kartą tapo Saldutiškio seniūnijos atstovai (Lina Ryliškė, Marius Popikas ir Algis Žigelis), kurie vieno taško skirtumu įveikė užpaliečius (Oliviją Zabulytė, Mažvydą Tolvaišą ir Justiną Gaučį). Trečiąją vietą laimėjo Utenos seniūnijos stalo tenisininkai (Laura Celiečiūtė, Darius Juška ir Ričardas Pundzius).
Po keturių rungčių žaidynėse pirmauja Leliūnų seniūnijos atstovai (26 taškai), antri - Utenos (20 taškų) ir treti užpaliečiai (19,5 taško).
Utenos daugiafunkcio sporto centro informacija, nuotraukos Giedriaus Mikšio.