Nuotrauka09432015 m. liepos 2 d., po dienos darbų, sporto aistruoliai iš Mockėnų, Puodžių, Biliakiemio, Medenių ir Šeduikių gyvenviečių sugūžėjo į Biliakiemio sporto aikštyną. Po apšilimo krepšinio aikštelėje, prasidėjo draugiškos varžybos tarp jaunimo (Dominykas Masiulis, Lukas Garunkštis, Deimantas Žalnierius, Airidas Guščius, Mindaugas Čižauskas, Rytis Čepėnas, Jaunius Simanavičius) ir suaugusiųjų komandų (Arvydas Dragūnas, Valdas Slapšys, Raimondas Katinas, Algimantas Kunčius, Darius Lisauskas, Egidijus Lisauskas, Gvidmantas Paškauskas). Jaunimo komandos vadovas buvo Deimantas Žalnierius, o suaugusiųjų komandos – Arvydas Dragūnas. Varžyboms teisėjavo Aurimas Katinas iš Mockėnų. Komandos žaidė du kėlinius po 10 minučių. Nors krepšinio varžybos buvo draugiškos, bet abi komandos dėl pergalės jėgų negailėjo. Žaisti geriau sekėsi suaugusiųjų komandai. Jie savo varžovus nugalėjo rezultatu 14:7. Suaugusiųjų komandoje rezultatyviausias Valdas Slapšys, o jaunimo tarpe – Deimantas Žalnierius.


Vėliau visi jėgas bandė tinklinio aikštėje. Žaidė trys komandos, tai Mockėnų ir Biliakiemio jaunimo bei suaugusiųjų. Sportinės aistros nerimo per visas varžybas, bet tai buvo tik draugiškas susitikimas sporto aikštyne.
Varžybas stebėjo ir aptarime dalyvavo dėl sportinių rungčių, kurios vyks liepos 24 – 26 d., Utenos seniūnijos sporto organizatorius Giedrius Mikšys.
Pasibaigus susitikimui, visi jautėsi žvaliai nusiteikę ir gerai praleidę laisvalaikį.

Informacija ir nuotraukos Vidutės Padlipskienės

 

Joomla templates by a4joomla