KrepsinisSaulėtą ir giedrą rugsėjo 10 - osios popietę į Pačkėnus suvažiavo krepšinio aistruoliai, sirgaliai, palaikymo komandos į penktus metus organizuojamą krepšinio čempionatą. Šiais metais čempionate dalyvavo Vaikutėnų, Utenos policijos, Molėtų Hrono ir Pačkėnų komandos.
Sušvilpus teisėjų T. Juodžio ir A. Šalkausko švilpukams aikštėje prasidėjo kova. Komandos šį kartą buvo labai panašaus meistriškumo, todėl daugelis rungtynių vyko taškas taškan, tuo kaitindami žiūrovų, sirgalių ir komandos draugų aistras. Visus taškus sąžiningai skaičiavo Neilanda Jauniškytė ir Laura Rasikaitė, padedant Sigutei Žygaitei nuolatinei mūsų pagalbininkei.
Pertraukėlių metu buvo metami tritaškiai, kur varžėsi net 13 registruotų žaidėjų ir sirgalių. Taikliausias buvo Matas Navarskas, dėjimo į krepšį konkurse nenugalimas buvo Vaikutėniškis Remigijus Guiga. Stipruolio konkurse reikėjo kuo ilgiau išlaikyti pilną maišą obuolių, nenugalimas buvo Vidas Kubilius. Smiginio konkurse iš mažųjų daugiausiai taškų surinko Karolis Veteikis, o iš suaugusiųjų - Dovydas Prušinskas.
Kad neprailgtų rungtynių laikas, gausiai susirinkę mažieji sirgaliai dėliojo įvairias mozaikas iš spalvotų kaladėlių ar obuolių, bandė rankos taiklumą, mesdami kamuoliukus į taikinį.
Susumavus rezultatus I vieta ir nugalėtojų medaliai atiteko Pačkėniškiams, II vieta - policijos komandai, III vieta – Vaikutėnų komandai ir IV vieta Molėtų Hronui.
Po rungtynių visi pasistiprinę grikių koše, kurią išvirė Janina Bikelienė ir Laima Fedosovienė, išskubėjo namo pasidžiaugti su savo šeimomis paskutinėmis nuostabiomis rudens akimirkomis.

Informacija ir nuotraukos Danos Žigienės

Joomla templates by a4joomla