SmiginisIKėdainiuose vyko IX-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose, įveikę zoninių varžybų atranką, dalyvavo per 1100 dalyvių iš 46 savivaldybių. Per žaidynių atidarymą, kur vėliavą pakėlė praeitų metų žaidynių nugalėtojų Utenos savivaldybės atstovai Laura Celiešiūtė ir Vaidas Šuminas, Lietuvos žemės ūkio ministrė, Seimo narė Virginija Baltraitienė pabrėžė, kad sveikame kūne – sveika siela: „Mes visi puikiai žinome, kad norint iki senatvės judėti netraškančiais sąnariais, turime judėti visą gyvenimą. Judėkite, sportuokite ir į sportinį judėjimą įtraukite kuo daugiau įvairaus amžiaus žmonių- ir jaunų, ir vidutinio amžiaus, ir pagyvenusių." Utenos rajono savivaldybės delegacija gausiausiai dalyvavusi finaliniame etape, o taip pat sėkmingai pasirodžiusi ir II etapo varžybose, apgynė pernai metais iškovotą titulą ir surinkusi 219 taškų antrą kartą iš eilės laimėjo seniūnijų sporto žaidynes. Antrąją vietą surinkusi 194 taškus iškovojo Šilalės rajono savivaldybė, III-ioje vietoje su 178 taškais liko Klaipėdos rajono savivaldybė. Puikiai žaidynėse pasirodė Utenos miesto krepšininkai (Tomas Mackonis, Tomas Markevičius, Aurimas Kvietkauskas ir Paulius Martinonis), kurie iškovojo žaidynių aukso medalius. Bronzos medalius laimėjo Utenos seniūnijos smiginio atstovai: Laima Zabarauskaitė, Gintaras Trimonis ir Arvydas Dragūnas. Gerai pasirodė ir Utenos miesto krepšininkės, kurios pasidalijo 5-8 vietas, šešti buvo Leliūnų seniūnijos virvės traukikai ir Utenos miesto šachmatininkai, gerai pasirodė Kuktiškių seniūnijos krepšininkai (senjorai), Utenos miesto seniūnijos futbolininkai, tinklininkės, stalo tenisininkai, Vyžuonų seniūnijos tinklininkai, Utenos seniūnijos šaškių mėgėjai. Nuoširdų ačiū sakome visiems IX-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių dalyviams, seniūnams bei rajono savivaldybei, kurių dėka antrą kartą iš eilės laimėtos seniūnijų sporto žaidynės.