Spausdinti

Sportininkai2017 m. balandžio 21 – 22 d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko kaimų kompleksinės sporto varžybos Utenos seniūnijos seniūno Sauliaus Gaižausko taurei laimėti. Kartu tai buvo sportinių užsiėmimų rudens – žiemos sezono uždarymas. Dėl taurės kautis panoro keturios kaimų komandos, tai Biliakiemio (Eimantas Lavinskas, Justina Masiulytė, Airidas Guščius), Kuktiškių (Jurgis Krūminis, Sigitas Rauktys, Dalia Rauktienė, Malvina Rauktytė), Puodžių (Arvydas Dragūnas, Rytis Čepėnas, Laima Zabarauskaitė, Vidutė Padlipskienė) ir Saldainių komanda (Eduardas Lapackas, Simona Masiulytė, Dominykas Masiulis). Kiekvienoje sporto rungtyje dalyvavo du vyrai ir moteris. Pirmąją dieną sportinės rungtys prasidėjo prie stalo teniso stalų ir smiginio lentos. Po įtemptų tenisininkų kovų vyrų tarpe pirmą vietą iškovojo Saldainių komanda. Moterys tenisą žaidė tarpusavyje ir pirmą vietą laimėjo Biliakiemio komandos žaidėja Justina Masiulytė. Atitinkamai antra vieta atiteko Kuktiškių vyrams, o moterų tarpe – Saldainių komandos tenisininkei Simonai Masiulytei. Trečią vietą užėmė Puodžių komandos vyrai ir Kuktiškių žaidėja Dalia Rauktienė.
Prie smiginio lentos daugiausia taškų surinko ir pirmą vietą iškovojo Puodžių komanda (1020 taškų), antra vieta atiteko Saldainių komandai (982 taškai), o trečia – Kuktiškių komandai (938 taškai).

Antrą varžybų dieną pradėjome šaudymo rungtimi. Taikliausiai į taikinius šaudė Kuktiškių komandos dalyviai (118 taškų). Nedaug nuo jų atsiliko Biliakiemio jaunimas ir tapo antri (113 taškų), o trečioji vieta atiteko Puodžių komandos šauliams (103 taškai).
Varžybų dalyviai su dideliu susikaupimu atliko lankų metimo ant stovo rungtį. Kiekvienam dalyviui reikėjo atlikti po 24 metimus. Pradžioje daugumai atrodė nesunkiai įveikiama užduotis, tačiau vėliau teko įsitikinti, kad sėkmę lemia rankos taiklumas. Šioje rungtyje pirmą vietą iškovojo Biliakiemio komanda (40 taiklių metimų), antra vieta atiteko Puodžių komandai (33 taiklūs metimai), o trečioji vieta – Saldainių komandai (31 metimas). Paskutinė varžybų rungtis – kamuoliuko mėtimas į taikinį. Kiekvienas komandos dalyvis atliko po 24 metimus. Šioje rungtyje taikliausiai metimus atliko Puodžių komandos sportininkai (34 taiklūs metimai), antra vieta atiteko Biliakiemio jaunimui (32 metimai) ir trečioji vieta – Saldainių komandai (30 metimų).
Pasibaigus įtemptoms varžyboms , organizatoriai seniūnas Saulius Gaižauskas ir Antanas Padlipskas susumavo rezultatus. Kaimo kompleksinių sporto varžybų seniūno Sauliaus Gaižausko taurę iškovojo ir nugalėtoja tapo Puodžių komanda (Arvydas Dragūnas, Rytis Čepėnas, Laima Zabarauskaitė, Vidutė Padlipskienė). Antrą vietą laimėjo Biliakiemio komanda, o trečioji vieta atiteko Saldainių komandai. Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas nuoširdžiai pasveikino visus varžybų dalyvius, nugalėtojams įteikė taurę, medalius ir diplomus, antros ir trečios vietos laimėtojams – medalius ir diplomus bei visoms komandoms padėkas už dalyvavimą varžybose. Taip pat medalius įteikė Kuktiškių komandai puikiai pasirodžius šaudymo rungtyje.
Biliakiemio laisvalaikio centro specialistė Vidutė Padlipskienė padėkojo visiems aktyviai dalyvavusiems rudens – žiemos sezono sporto užsiėmimuose ir kvietė toliau dalyvauti dar šiais metais vyksiančiose sporto varžybose. Vėliau visi vaišinosi kava ir saldumynais.