1522017 m. birželio 30 d. Biliakiemio laisvalaikio centre vyko individualios šaudymo varžybos su pneumatiniu šautuvu. Susirinko gražus būrys sporto mėgėjų. Akies taiklumą išbandė net devyniolika dalyvių, tai Valdas Slapšys, Eduardas Lapackas, Aurimas Slapšys, Jonas Stankūnas, Simona Masiulytė, Eimantas Lavinskas, Justina Masiulytė, Arvydas Dragūnas, Dominykas Masiulis, Kristina Tumėnaitė, Airidas Guščius. Smagu, kad prie šio sporto mėgėjų būrio prisijungė aktyvūs kuktiškiečiai Sigitas Rauktys, Dalia Rauktienė, Angelė Bikauskienė ir Jurgis Krūminis, aktyvios dalyvės iš Vaikutėnų – Laimutė ir Aldona Zabarauskaitės bei Kajus ir Kęstutis Dragūnai iš Suginčių. Varžyboms teisėjavo Antanas Padlipskas. Kiekvienas šaulys atliko tris bandomus ir tris užskaitomus šūvius.


Šaudymo varžybos vyko ne vieną valandą. Kai vieni šaudė į taikinius, kiti žaidė stalo tenisą, biliardą, rankos taiklumą mėgino prie smiginio lentos ir žaidė įvairius stalo žaidimus ar bandė jėgas prie treniruoklio. Visiems veiklos netruko.
Varžybas stebėjo ir rezultatais domėjosi Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Pasibaigus individualioms šaudymo varžyboms, seniūnas pasveikino visus susirinkusius, paskelbė varžybų rezultatus, nugalėtojams įteikė taurę, medalius ir diplomus. Varžybų nugalėtoju tapo ir taurę iškovojo Valdas Slapšys iš Mockėnų kaimo (10, 8, 7 taškai). Tiek pat taškų surinko ir antrą vietą pelnė Valdo sūnus Aurimas Slapšys (9, 8, 8 taškai), o trečioji vieta atiteko Kęstučiui Dragūnui (19 taškų). Seniūnas įteikė medalį ir jauniausiam varžybų dalyviui Kajui Dragūnui, kuris surinko 8 taškus. Gerų rezultatų pasiekė Laimutė Zabarauskaitė surinkusi 18 taškų ir Aldona Zabarauskaitė – 16 taškų.
Po apdovanojimų seniūnas Saulius Gaižauskas dar kartą pasidžiaugė susirinkusiais sportininkais, visiems palinkėjo geros vasaros ir pakvietė dalyvauti vyksiančiose jaunimo varžybose liepos 29 d. Trumpai supažindino su sportinės estafetės užduotimis.
Smagu, kad į Biliakiemio laisvalaikio centrą aktyviai renkasi sportą mėgstantys žmonės. Ačiū Jums visiems.

Informacija ir nuotr. Vidutės Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla