P80514562017 m. rugpjūčio 5 d. Biliakiemio laisvalaikio centro aikštyne vyko Utenos seniūnijos kaimų varžybos. Varžybų dalyviai kovojo dėl Utenos seniūnijos seniūno Sauliaus Gaižausko įsteigtos pereinamosios ir Utenos seniūnijos bendruomenės taurių. Bendruomenės pirmininkas Donatas Račinskas nuoširdžiai pasveikino visus varžybų dalyvius, sirgalius ir palinkėjo gražių sportinių akimirkų. Šiemet, siekiant pritraukti į varžybas kuo daugiau ne tik profesionalių sportininkų, bet ir įvairaus amžiaus mėgėjų, buvo atsisakyta krepšinio, tinklinio, stalo teniso rungčių. Visiems komandos dalyviams reikėjo atlikti po aštuonias užduotis, tai improvizuotas smiginis, skirtingo svorio diskų metimas į taikinį, prisitraukimai prie skersinio ar atsispaudimai nuo žemės, žiedų metimai ant stovo, kamuoliukų mėtimai į taikinį, šaudymas iš lanko, kamuolio mėtimas į krepšį iš skirtingų krepšinio aikštės vietų ir šaudymas iš pneumatinio šautuvo. Varžybose dalyvauti užsiregistravo šešios komandos, bet varžybų dieną atvyko keturios komandos.

Varžybose dalyvavo Mockėnų komanda - Artūras Laukys, Andrius Katinas, Ernesta Pociūtė, Ričardas Pundzius, Valdas Slapšys, Jurgita Kazarauskaitė ir Aurimas Slapšys.
Bilaikiemio komanda „Šauk irisą“ – Evaldas Žalnierius, Paulius Keršulis, Deimantas Žalnierius, Rytis Čepėnas, Lukas Garunkštis ir Rūta Patalauskaitė.
Biliakiemio antra komanda „Drugelis“ – Juozas Stankūnas, Antanas Masiulis, Justina Masiulytė, Jonas Stankūnas ir Deimantė Bikutė ir Biliakiemio jaunimo komanda – Arvydas Dragūnas, Dominykas Masiulis, Eduardas Lapackas, Simona Masiulytė ir Eimantas Lavinskas. Visose rungtyse teisėjavo Antanas Padlipskas.
Iš šalies rungtys atrodė gan paprastos, tačiau visas įveikti nebuvo taip lengva, reikėjo taiklumo, jėgos ir susikaupimo. Kai kuriems komandų dalyviams jos buvo sunkiai įveikiamos. Nugalėtojai paaiškėjo tik susumavus visų rungčių rezultatus. Pasibaigus varžyboms komandų vadovai aktyviai dalyvavo taškų skaičiavime, kontroliavo kitų komandų turimus rezultatus. Susumavus visų rungčių surinktus taškus ir baudos taškus paaiškėjo, kad seniūno Sauliaus Gaižausko pereinamąją taurę iškovojo Mockėnų komanda surinkusi 266 taškus. Antra vieta atiteko Biliakiemio komandai „Drugelis“ (73 taškai), trečioji vieta – Biliakiemio jaunimo komandai (68 taškai), o ketvirta vieta – Biliakiemio komandai „Šauk irisą“ (66 taškai).
Šios rungtys buvo atliekamos pirmą kartą, esame dėkingi už pasiūlymus ir pastabas komandų dalyviams ir vadovams Arvydui Dragūnui, Eduardui Lapackui, Andriui Katinui, Valdui Slapšiui, Evaldui Žalnieriui, Ričardui Pundziui, Justinai Masiulytei.
Komandų apdovanojimai vyks rugpjūčio 12 d. Žolinės šventės metu.

Informacija ir nuotr. V. Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla