0862017 m. rugsėjo 22 d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko individualios smiginio varžybos Utenos seniūnijos bendruomenės taurei laimėti. Po dienos darbų sportą mėgstantys žmonės atvyko į laisvalaikio salę savo rankos ir akies taiklumą išbandyti prie smiginio lentos. Varžybose dalyvavo Jurgis Krūminis ir Sigitas Raukštys iš Kuktiškių, Gintautas Seibutis, Aldona ir Laimutė Zabarauskaitės iš Vaikutėnų, Zita ir Raimondas Katinai iš Mockėnų, Eduardas Lapackas iš Vijeikių, Arvydas Dragūnas iš Puodžių ir biliakiemiečiai Rytis Čepėnas, Simona Masiulytė ir Antanas Padlipskas. Visi varžybų dalyviai stengėsi ir pasižymėjo taikliais metimais. Kiekvienas atliko po 24 metimus. Susumavus visų dalyvių metimų taškus paaiškėjo, kad ketvirta vieta atiteko Gintautui Seibučiui (338 taškai), trečioji vieta - Jurgiui Krūminiui ( 358 taškai), antros vietos laimėtoja tapo Aldona Zabarauskaitė (391 taškas), o pirmą vietą iškovojo ir varžybų nugalėtoju tapo Arvydas Dragūnas (517 taškų). Nugalėtojui buvo įteikta Utenos seniūnijos bendruomenės įsteigta taurė ir medalis, o kitiems prizininkams įteikti medaliai.
Ačiū visiems dalyvavusiems. Smagu, kad vis daugiau norinčių turiningai praleisti laisvalaikį dalyvauja Biliakiemyje organizuojamuose sportiniuose užsiėmimuose ar varžybose.