Klausimas

Girdėjau, kad galima gauti vienkartinę kompensaciją už žemės servitutus, suteiktus tiesiant elektros linijas. Aš nesinaudoju internetu. Kur man kreiptis ir kokius reikia turėti dokumentus, kad gaučiau kompensaciją?

Atsakymas

 Elektroninį prašymą  dėl kompensacijos už servitutą galima teikti per savitarnos sistemą www.manogile.lt Jei neturit galimybės prašymą užpildyti internetu, galite atvykti į Utenos seniūniją, Utenio a. 4, Utena, 115 ar 118 kab. padėsime užpildyti popierinę prašymo formą. Užpildytą prašymą   reikės išsiųsti paštu: AB „Energijos skirstymo operatorius", Aguonų g. 24, 03212 Vilnius.

Reikalingi dokumentai:

  1. Žemės sklypo Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašas;
  2. Asmens dokumentas;
  3. Asmeninė banko sąskaita.

 

Klausimas

Girdėjau, kad daugiavaikėms šeimoms ir šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus  bus  išduodamos šeimos kortelės. Kur kreiptis?

Atsakymas

Prašymą galima pateikti prisijungus prie www.spis.lt .

Jei registruotis sistemoje nenorima, tuomet šeima kortelę galės gauti užpildžiusi prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui (SPPD). Prašymą galima teikti raštu. Jį galima siųsti paštu arba pateikti atvykus į SPPD. Prašymo forma yra patvirtinta Šeimos kortelės tvarkos apraše, o pridedamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos.

Kontaktai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 706 68271.

Visa informacija  apie nuolaidas: https://seimos-kortele.lt/

Joomla templates by a4joomla