Gerbiamieji Utenos krašto ūkininkai, būkite dėmesingi, rūpinkitės savo turto saugumu, kieme esančia technika ir jos kompiuterizuota įranga, nes pastaruoju metu padaugėjo vagysčių iš sodybų, ūkinių pastatų bei kiemuose stovinčios technikos.  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, šių metų kovo–balandžio mėnesiais Anykščių rajone iš ūkininkų pavogta: akumuliatorinis suktukas „Bosch“, perforatorius „Makita“, kampinis šlifuoklis „Hitachi“. Iš kieme stovinčio nerakinto traktoriaus „John Deer“ kabinos pavogtas kompiuteris, ekranas-navigacija, antena, iš dviejų nerakintų kombainų pavogta
2 monitoriai-kompiuteriai, iš traktoriaus kabinos pavogtas sėjamosios valdymo blokas, rankinės svarstyklės bei GPS antena. Utenos rajone pavogtas traktorius „MTZ Belarus“ ir medvežė priekaba. 

Policija dar kartą primena, kad nors šiuo metu yra karantinas, tačiau asmenims, darantiems nusikalstamas veikas, šios sąlygos ir apribojimai negalioja.

Būkite budrūs, dėmesingi, apsaugokite savo turtą, pasirūpinkite gyvenamosios aplinkos saugumu. Nepamirškite rakinti technikos, stovinčios kiemuose, garažuose, angaruose. Nepalikite jose esančios kompiuterinės įrangos. Įsirenkite kiemuose vaizdo stebėjimo kameras, pasirūpinkite kiemo apšvietimu, pagal galimybes įsirenkite signalizaciją ūkiniuose bei gyvenamuosiuose pastatuose, apdrauskite savo turtą nuo vagysčių.

Pastebėję įtartinus asmenis, automobilius gyvenvietėse, nedelsiant praneškite policijai tel. 112. Būkite saugūs ir sveiki!

Joomla templates by a4joomla