2014 03 29 tinklinis2014 m. kovo 29 d. vyko tinklinio varžybos, kuriose varžėsi vyrai ir moterys. Vyrų tarpe nugalėtojais tapo Vyžuonų seniūnijos komanda, antri buvo Tauragnų seniūnijos, treti Užpalių seniūnijos tinklininkai. Mūsų komanda užėmė ketvirtąją vietą. Daugkartinės nugalėtojos mūsų seniūnijos tinklininkės ir šiemet neturėjo sau lygių, ne tik nugalėjo visas priešininkes, bet ir finale „sausu" rezultatu (15:0 15:0) nugalėjo Tauragnų atstoves. Trečios liko Leliūnų tinklininkės. Mūsų komandai atstovavo Gintarė ir Neringa Trimonytės ir jų mama Edita Trimonienė. Po tinklinio varžybų bendroje įskaitoje užimame pirmąją vietą (41 tšk.) lenkdami Tauragnų seniūniją (40 tšk.), pernai metų žaidynių nugalėtoją Leliūnų komandą (36 tšk.) ir pernai metų trečios vietos laimėtoją Užpalių komandą (34 tšk.). Nuotraukoje moterų tinklinio varžybų prizinių vietų laimėtojos, iš dešinės Leliūnų, Utenos, Tauragnų tinklininkės.