2021 07 29 0001

2021 07 29 0002

KĄ SVARBU ŽINOTI NORINT UŽSIREGISTRUOTI VAKCINACIJAI?

Prisijungimas prie registracijos sistemos vyksta per Elektroninius valdžios vartus arba su IPasu. Jums reikės:

  1. Pasirinkti: registruosite save ar kitą asmenį.
  2. Nurodyti savo arba kito registruojamo asmens duomenis, kontaktinį telefono numerį ir savivaldybę, kurioje norima skiepytis.
  3. Pasirinkti pageidaujamą vakciną ir norimą vakcinacijos vietą iš siūlomų variantų.
  4. Pasirinkti vieną iš galimų laikų vakcinacijai.

Dėmesio! Registracijos patvirtinimą su nurodyta vakcinacijos data, tiksliu laiku, pasirinkta vakcina ir vieta gausite iškart po registracijos trumpąja sms žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Jei registruotis nepavyksta ar neturite galimybių, paprašykite artimo žmogaus pagalbos– užsiregistravęs su savo Elektroninės bankininkystės duomenimis, jis turės pasirinkti galimybę registruoti „kitą asmenį“.

KĄ SVARBU ŽINOTI ATVYKSTANT VAKCINUOTIS?

Vakcinuotis prašome atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki registracijos metu nurodyto laiko. 

Atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Po vakcinacijos Jūsų bus paprašyta palaukti 15 minučių šalia procedūrinio kabineto, kad būtų laiku suteikta būtina skubioji pagalba, jei įvyktų staigi nepageidaujama reakcija į vakciną. 

Jei Jums reikalingos dvi vakcinos dozės, antrai vakcinos dozei gauti iš naujo registruotis nereikia! Antros dozės datą ir laiką suderinsite vakcinacijos centre po to, kai būsite paskiepyti pirma doze.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas .

Registruotis vakcinavimui:

https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/identity/232fe6d3-d432-4b71-a904-f5db26393c59


 

 

Klausimas

2022 metų  Utenos rajono savivaldybės ir UAB „Utenos komunalininkas“ kalendoriuje yra Buityje susidarančių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu Utenos rajono seniūnijoje grafikas 2022 m.

Yra toks įrašas.

!  Dėl tikslaus atliekų surinkimo laiko  ir sustojimo vietų gyventojai turi kreiptis į atitinkamą seniūniją lentelėje nurodytais telefono numeriais.

Ar tai reiškia, kad seniūnijos kontroliuoja visų susidarančių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu?

Atsakymas

Ne. Seniūnijos  kontroliuoja tik pavojingų atliekų (galvaninių elementų, liuminescencinių lempų, akumuliatorių, panaudotų tepalų ir kt.), didelių gabaritų atliekų (baldų, buitinės technikos ir kt.) ir kitų antrinių žaliavų, susidarančių buityje, surinkimą.

Kalendoriuje šios atliekos ir dienos pažymėtos raudonai.

Atliekos2022
 

 

 

 

Klausimas

Girdėjau, kad galima gauti vienkartinę kompensaciją už žemės servitutus, suteiktus tiesiant elektros linijas. Aš nesinaudoju internetu. Kur man kreiptis ir kokius reikia turėti dokumentus, kad gaučiau kompensaciją?

Atsakymas

 Elektroninį prašymą  dėl kompensacijos už servitutą galima teikti per savitarnos sistemą www.manogile.lt Jei neturit galimybės prašymą užpildyti internetu, galite atvykti į Utenos seniūniją, Utenio a. 4, Utena, 115 ar 118 kab. padėsime užpildyti popierinę prašymo formą. Užpildytą prašymą   reikės išsiųsti paštu: AB „Energijos skirstymo operatorius", Aguonų g. 24, 03212 Vilnius.

Reikalingi dokumentai:

  1. Žemės sklypo Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašas;
  2. Asmens dokumentas;
  3. Asmeninė banko sąskaita.

Klausimas

Girdėjau, kad daugiavaikėms šeimoms ir šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus  bus  išduodamos šeimos kortelės. Kur kreiptis?

Atsakymas

Prašymą galima pateikti prisijungus prie www.spis.lt .

Jei registruotis sistemoje nenorima, tuomet šeima kortelę galės gauti užpildžiusi prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui (SPPD). Prašymą galima teikti raštu. Jį galima siųsti paštu arba pateikti atvykus į SPPD. Prašymo forma yra patvirtinta Šeimos kortelės tvarkos apraše, o pridedamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos.

Kontaktai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu 8 706 68271.

Visa informacija  apie nuolaidas: https://seimos-kortele.lt/


 

 

 

Joomla templates by a4joomla