Utenos seniūnijos komanda2014 m. kovo 1 d. prasidėjo seniūnijų žaidynės. Šaškių varžybose dalyvavo 8 komandos, daugkartiniai šių varžybų nugalėtojai - mūsų šaškininkai, deja, liko ketvirti. 1-ąją vietą iškovojo Užpalių sen., antri - tauragniškiai, treti - leliūniškiai. Utenos seniūnijai atstovavo Giedrius Mikšys ir Raimundas Katinas ir Monika Masiūlytė. Tą pačią dieną vyko ir stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos. Pirmųjų keturių vietų likimas paaiškėjo tik po paskutinių varžybų tarp Užpalių ir Vyžuonų. Deja, šių varžybų baigtis nebuvo palanki mūsų seniūnijos komandai ir vėl likome ketvirti. Nugalėtojais tapo Vyžuonų komanda, antri - Užpalių, treti - Leliūnų stalo tenisininkai. Mūsų komandai atstovavo Ričardas Pundzius, Darius Juška ir Zita Katinienė.

Kovo 15 d. vyko smiginio ir šachmatų varžybos. Smiginio varžybose, kaip jau tampa tradicija laimėjo mūsų komanda, kurios sudėtis nekinta jau daug metų - Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas ir Laima Zabarauskaitė. Antri liko Tauragnų, treti - Vyžuonų seniūnijos atstovai. Šiose varžybose, kuriose dalyvavo visos 9 seniūnijos, mūsiškiai surinko 995 taškus (kiekvienas žaidėjas meta po 3 strėlytes 8 kartus). Šachmatų varžybose, palyginus su ankstesnių metų rezultatais, mūsų seniūnijai sekėsi gerai - užėmėme 4 vietą. Pirmi buvo Lėliūnų seniūnija, antri - Sudeikių, treti - Tauragnų seniūnijos atstovai. Šiose varžybose dalyvavo 8 komandos, o mūsiškei atstovavo Gintaras Trimonis, Giedrius Mikšys ir Egidija Kvedaraitė. Po keturių rungčių padėtis bendroje įskaitoje:
1. Leliūnai - 27 taškai;
2. Utena - 25 tšk.;
3 - 4. Užpaliai - Tauragnai - 22 tšk.
Šios keturios rungtys priskiriamos prie asmeninių rungčių, kuriose už iškovotą pirmąją vietą skiriama tiek taškų kiek dalyvauja komandų, už antrąją vienu tašku mažiau ir t.t. Komandinėse varžybose, taškų skaičiavimo sistema tokia pati, tačiau taškai dvigubinami. Prie komandinių varžybų priskiriama tinklinis, futbolas, virvės traukimas ir krepšinis.

Informacija ir nuotraukos sporto organizatoriaus Artūro Vilko

 

 

Joomla templates by a4joomla